31.12.2023 R.
NIEDZIELA ŚWIĘTEJ RODZINY

1. Dziękuje bardzo za ofiary na utrzymanie parafii. Przez miesiąc styczeń ofiary na ogrzewanie kościoła składamy na tacę
w kopertach, podczas wizyty kolędowej lub wpłacamy na konto parafialne.
2. Dzisiaj ostatni dzień roku. Po Mszy Świętej o godz. 11.00 nabożeństwo dziękczynne. Nie będzie Mszy świętej o godz. 16.00. Siostry Benedyktynki zapraszają na sylwestrowo-noworoczną Mszę Świętą o godz. 23.00 w kaplicy zakonnej. Przed Eucharystią Adoracja Najświętszego Sakramentu jako podziękowanie za mijający rok.
3. Jutro Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki w porządku niedzielnym. Nie będzie Mszy Świętej o godz. 7.30. Wizyty kolędowe rozpoczną się 2 stycznia wg podanego planu. Kolęda rozpoczyna się od poniedziałku do piątku o godz. 14.30.
Program wizyt duszpasterski do zobaczenia: kliknij tutaj
W soboty od godz. 10.00. W Uroczystość Trzech Króli i w niedziele kolędy nie będzie.
4. Ze względu na wizyty kolędowe biuro parafialne w poniedziałki stycznia będzie nieczynne.
5. W tym tygodniu przypadają Dni Eucharystyczne: w czwartek Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy z okazją skorzystania z sakramentu pokuty od godz. 19.00-20.00. Serdecznie zapraszam! W piątek okazja do spowiedzi świętej od godz. 16.30, a w sobotę przypada Uroczystość Trzech Króli. Msze Święte w porządku niedzielnym z poświęceniem kredy
i kadzidła.
7. W wieku 67 lat, 28 grudnia, zmarła nasza parafianka ś.p. Bernadeta Dominik z Dębek. Pogrzeb odbył się w sobotę na naszym cmentarzu.