07.01.2024 R.
NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO

1. Słowa wdzięczności kieruję do wszystkich ofiarodawców naszej parafii. Przez miesiąc styczeń ofiary na ogrzewanie kościoła składamy na tacę w kopertach, podczas wizyty kolędowej lub wpłacamy na konto parafialne.
2. Dzisiaj Niedziela Bracka. Różaniec w kościele o godz. 15.15.
3. Trwają wizyty kolędowe. Bardzo dziękuję za wyrazy życzliwości, gościnność i otwartość mieszkańców Sobieńczyc i Dębek. Od jutra kolędy zaczynają się w Żarnowcu. Kolęda rozpoczyna się od poniedziałku do piątku o godz. 14.30. W soboty od godz. 10.00. W niedziele kolędy nie będzie.
4. Ze względu na wizyty kolędowe biuro parafialne w poniedziałki stycznia będzie nieczynne.
5. W czwartek Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy z okazją skorzystania z sakramentu pokuty od godz. 19.00-20.00. Serdecznie zapraszam!