14.01.2024 R.
II NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dzisiaj taca gospodarcza. Bardzo dziękuję za ofiarność, a nawet hojność w składaniu ofiar, szczególnie tych przeznaczonych na ogrzewanie. Przez miesiąc styczeń ofiary na ogrzewanie kościoła można składać na tacę w kopertach, podczas wizyty kolędowej lub wpłacać na konto parafialne.
2. Trwają wizyty kolędowe. Bardzo dziękuję za wyrazy życzliwości, gościnność i otwartość mieszkańców Żarnowca. Kolęda rozpoczyna się od poniedziałku do piątku o godz. 14.30. W soboty od godz. 10.00. W niedziele kolędy nie ma.
3. Ze względu na wizyty kolędowe biuro parafialne w poniedziałki stycznia będzie nieczynne.
4. W czwartek Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy z okazją skorzystania z sakramentu pokuty od godz. 19.00-20.00. Serdecznie zapraszam!

Ks. Arkadiusz Warszyński

Drodzy Wierni Parafii Zwiastowania Pana w Żarnowcu!
Przez kilka ostatnich lat, przy okazji Świąt Bożego Narodzenia, pomagaliście Państwo parafianom
z kościoła pw. św. Mikołaja i św. Anny w Rohatynie (zachodnia Ukraina). Dzięki Państwa wsparciu
i okazanemu sercu mogliśmy pomóc potrzebującym rodzinom wielodzietnym (z Lipówki i z Rohatyna), oraz osobom samotnym i chorym na terenie naszej parafii. Państwa zaangażowanie i ofiarność pozwoliła nam również na to, aby część zebranej pomocy przekazać na rzecz osób najbardziej dotkniętych przez tragedię wojny, które mieszkają w okolicach Charkowa. Zdołaliśmy również wysłać pomoc medyczną na Zaporoże (okolice Hulajpola). Za okazaną pomoc serdecznie, w imieniu własnym oraz potrzebujących parafian: DZIĘKUJĘ!
Ks. Jan Wójcik Proboszcz parafii pw. św. Mikołaja i św. Anny na Ukrainie