21.01.2024 R.
III NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Bardzo dziękuję za ofiarność i hojność w składaniu ofiar, szczególnie tych przeznaczonych na ogrzewanie. Do końca stycznia ofiary na ogrzewanie kościoła można składać na tacę w kopertach, podczas wizyty kolędowej lub wpłacać na konto parafialne.
2. Trwają wizyty kolędowe. Bardzo dziękuję za wyrazy życzliwości, gościnność i otwartość mieszkańców Żarnowca i Odargowa, u których gościłem w minionym tygodniu. Od jutra kolęda w Lubkowie i na koniec na Porębie. Kolęda rozpoczyna się od poniedziałku do piątku o godz. 14.30.
3. Ze względu na wizyty kolędowe biuro parafialne w poniedziałki stycznia będzie nieczynne.
4. W czwartek Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy z okazją skorzystania z sakramentu pokuty od godz. 19.00-20.00. Serdecznie zapraszam!

Ks. Arkadiusz Warszyński