28.01.2024 R.
IV NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Bardzo dziękuję za wszystkie ofiary na utrzymanie naszej parafii i ogrzewanie kościoła złożone szczególnie podczas wizyt duszpasterskich, które zakończyły się w miniony piątek. Wyrazy wdzięczności kieruję do wszystkich, szczególnie w ostatnim tygodniu do mieszkańców Lubkowa i Porębu, za życzliwe przyjęcie, rozmowy, dobre słowo, przygotowanie posiłków na zakończenie i podarunki dla ministrantów.
2. Biuro parafialne będzie czynne w najbliższy poniedziałek w godzinach 17.30 – 18.30.
3. Przed nami Dni Eucharystyczne: w czwartek Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy z okazją skorzystania z sakramentu pokuty od godz. 19.00-20.00. Serdecznie zapraszam! I piątek to jednocześnie Święto Ofiarowania Pańskiego i Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Msze Święte o godz. 9.00 i 17.00. Przynosimy gromnice do poświęcenia, a taca przeznaczona jest na zakony kontemplacyjne naszej Archidiecezji. Odwiedziny chorych po Mszy Świętej o godz. 9.00. Okazja do spowiedzi Świętej od godz. 16.30. W I sobotę Różaniec przed Najświętszym Sakramentem po Mszy Świętej o godz. 8.00 jako wynagrodzenie NSM. Również w tym dniu, udzielone zostanie Błogosławieństwo świecami za wstawiennictwem Św. Błażeja – orędownika i opiekuna w chorobach gardła.