04.02.2024 R.
V NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Bardzo dziękuję za wszystkie ofiary na utrzymanie naszej parafii i na ogrzewanie kościoła. W tym tygodniu zbiórka na sprzątanie kościoła w Sobieńczycach i Porębie.
2. Już dzisiaj dziękuję za trud posprzątania i zdemontowania naszych dekoracji świątecznych i choinek, co będzie miało miejsce w najbliższym tygodniu.
3. Dzisiaj Niedziela Bracka. Różaniec w kościele o godz. 15.15.
4. Jutro przypada wspomnienie św. Agaty. Na porannej i wieczornej Mszy Świętej błogosławieństwo chleba i wody.
5. Biuro parafialne w najbliższy poniedziałek będzie nieczynne.
6. W następną niedzielę przypada 32 Światowy Dzień Chorego. Na każdej Mszy Świętej będzie udzielany Sakrament Chorych. Sakrament może przyjąć każdy chory lub odczuwający jakąkolwiek dolegliwość, także duchową. Warunkiem przyjęcia jest stan łaski uświęcającej. Można też w każdej chwili zgłosić chorego, aby kapłan odwiedzał z posługą sakramentalną raz w miesiącu (I piątek miesiąca).
7. W minionym tygodniu zmarli: ś.p. Bożena Gruba z Lubkowa oraz Danuta Mudlaff z Żarnowca. Uroczystości pogrzebowe odbyły się w minioną sobotę na naszym cmentarzu.