11.02.2024 R.
VI NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dzisiaj 2 niedziela miesiąca. Dziękuje bardzo za ofiary na tace gospodarczą i ofiary przekazane przelewem na konto parafialne. Dziękuję także mieszkańcom Sobieńczyc i Porębu za ofiary na sprzątanie kościoła.
2. Rozpoczynamy dzisiaj 57 Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu. Polecamy modlitwę za osoby uzależnione i podejmowanie na czas Wielkiego Postu abstynenckich zobowiązań, które staną się świadectwem radosnego przeżywania wolności.
3. Biuro parafialne w najbliższy poniedziałek czynne od 17.30 – 18.30.
4. W tym tygodniu Środa Popielcowa. Msze Święte o godz. 9.00, 15.00 i 17.00 (z Nowenną). Kolekta tradycyjnie przeznaczona jest na ogrzewanie naszej świątyni. W Popielec obowiązuje post ścisły, który polega na powstrzymaniu się od pokarmów mięsnych i spożyciu jednego posiłku do syta w ciągu dnia. Post ścisły obowiązuje wszystkich od 18 do 60 roku życia.
5. Gorąco zapraszam na nabożeństwa wielkopostne: w piątki Droga Krzyżowa o godz. 16.30, a w niedzielę Gorzkie Żale o godz. 15.30.
6. W przyszłą niedzielę o godz. 11.00 poświęcenie świec dzieci klas III.
7. Zapowiedzi: Paweł Schmidt z Żarnowca i Daria Chrebfowicz z Gniewina