24.12.2023 R.
IV Niedziela Adwentu

1. Dziękuje bardzo za ofiary na utrzymanie parafii na tacę oraz przelewem na konto parafialne.
2. Dzisiejsza niedziela to również dzień Wigilii Bożego Narodzenia. Nie będzie Mszy Świętej o 16.00. O północy Pasterka, a jutro, w Boże Narodzenie Msze Święte o godz. 9.00, 11.00 i 16.00. W II Dzień Świąt jak w każdą niedzielę. Taca z Pasterki przeznaczona jest m.in. na Dom Samotnej Matki w Matemblewie. Ofiary przy żłóbku na utrzymanie Bazyliki Narodzenia Pana w Betlejem.
3. W zakrystii można jeszcze nabyć świece wigilijne.
4. W przyszłą niedzielę ostatni dzień roku. Po Mszy Świętej o godz. 11.00 nabożeństwo dziękczynne. Nie będzie Mszy świętej o godz. 16.00. Siostry Benedyktynki zapraszają na sylwestrowo-noworoczną Mszę Świętą o godz. 23.00 w kaplicy zakonnej. Przed Eucharystią Adoracja Najświętszego Sakramentu jako podziękowanie za mijający rok.

UROCZYSTOŚĆ BOŻEGO NARODZENIA 25.12.2023 r.

6. Szczególne podziękowania dla: uczestników rorat; Parafialnemu Zespołowi Charytatywnemu za przygotowanie paczek dla seniorów i chorych; Radzie Parafialnej za rozprowadzenie opłatków; wszystkim, którzy ponieśli trud i wysiłek przygotowania, posprzątania i wystroju naszej świątyni; za dary dla Rohatynia; za każde dobre słowo życzeń i darów dla plebanii.
7. Jutro II Dzień Świąt. Msze Święte wg porządku niedzielnego. Taca na uczelnie katolickie.
8. Kolędy, czyli wizyty duszpasterskie rozpoczną się 2 stycznia w następującej kolejności: Sobieńczyce, Dębki, Żarnowiec, Odargowo, Lubkowo i Porąb. Dokładny plan zostanie podany w niedzielę.
9. W czwartek Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy z okazją skorzystania z sakramentu pokuty od godz. 19.00-20.00. Serdecznie zapraszam!