14.08.2022
XX NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dziękuję za wszystkie ofiary złożone dzisiaj na tacę gospodarczą z racji II niedzieli miesiąca. W tym miesiącu także zbiórka na sprzątanie kościoła w Żarnowcu.
2. Trwa czas wakacji. Serdecznie witamy gości i życzymy udanego i Błogosławionego odpoczynku. W sierpniu nie będzie Mszy Świętej o godz. 16.00. Niedzielna Eucharystia w czasie urlopowym w Dębkach o godz. 19.00.
3. W ramach XVII Cysterskiego Lata Muzycznego w Żarnowcu, gości dzisiaj u nas pan Marek Stefański – organy, oraz sopranistka Milena Sołtys-Walkosik. Koncert dzisiaj o godz. 20.30 w kościele. Zapraszamy. Wstęp wolny.
4. Jutro Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze Święte w porządku niedzielnym, po których będzie poświęcenie ziół.
5. Zapraszamy serdecznie na koncert dialogowy „Missa Pro Pace”, który odbędzie się w Uroczystość Wniebowzięcia NMP (15.08.2022 r.) o godz. 20.00, w naszym kościele.
6. Dziękuję za modlitwę i obecność w Dniu Fatimskim, a także za przystrojenie kwiatami i poniesienie w procesji figury Matki Bożej Fatimskiej.
7. We wtorek 16.08. Przypada dzień św. Rocha – Patrona Żarnowca. O godz. 17.00 Msza Święta w intencji wszystkich mieszkańców.
8. Na podsumowanie tegorocznego XXV Jarmarku Cysterskiego zapraszam we wtorek na godz. 19.00 do salki na plebani.
9. Zapowiedzi przedślubne: Maciej Białk i Sylwia Milewczyk oraz Bartłomiej Pliński i Estera Krzemińska.
10. Parafia w Krokowej zaprasza na dziękczynną pielgrzymkę po Polsce. Szczegóły na plakatach.

Ks. Arkadiusz Warszyński