21.08.2022
XXI NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dziękuję za wszystkie ofiary złożone dzisiaj na utrzymanie naszej parafii.
2. Serdecznie witamy gości i życzymy udanego i Błogosławionego odpoczynku w końcówce wakacji. Do końca sierpnia nie ma Mszy Świętej o godz. 16.00. Niedzielna Eucharystia w czasie urlopowym w Dębkach o godz. 19.00.
3. W ramach XVII Cysterskiego Lata Muzycznego w Żarnowcu, gości dzisiaj u nas pan Andrzej Chorosiński oraz Michał Chorosiński. Koncert z recytacjami dzisiaj o godz. 20.30 w kościele. Zapraszamy. Wstęp wolny.
4. Za nami Jarmark Cysterski. Dzięki poświęceniu, wręcz ofierze parafian, nasze święto przeżyliśmy na chwałę Bożą i naszą ludzką radość. Dziękuję za wspólny wysiłek, wsparcie powiatu, gminy i indywidualnych sponsorów oraz darczyńców. Dziękuję również wszystkim, którzy pomogli przygotować Jarmark od strony organizacyjnej m.in. strażakom i życzliwym osobom.
5. W przyszłą niedzielę przypada odpust św. Augustyna w Nadolu. O godz. 10.00 Msza Święta, po której nastąpi przejście do skansenu na Festyn Dożynkowy: Dzień Chleba i Miodu.
6. Już dzisiaj zapraszam na pieszą pielgrzymkę do Swarzewa w sobotę 3 września o godz. 9.00.
7. Zapowiedzi przedślubne: Maksymilian Fota i Monika Borysiak.
9. Zmarli nasi parafianie: + Jerzy Lieske z Odargowa oraz + Piotr Mechliński. Wieczny odpoczynek…

Ks. Arkadiusz Warszyński