07.08.2022
XIX NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dziękuję za wszystkie ofiary na utrzymanie naszej parafii i świątyni.
2. Trwa czas wakacji. Serdecznie witamy gości i życzymy udanego i Błogosławionego odpoczynku. W sierpniu nie będzie Mszy Świętej o godz. 16.00. Niedzielna Eucharystia w czasie urlopowym w Dębkach o godz. 19.00.
3. W ramach XVII Cysterskiego Lata Muzycznego w Żarnowcu, gości dzisiaj u nas pan Harald Gokus. Koncert dzisiaj o godz. 20.30 w kościele. Zapraszamy. Wstęp wolny.
4. Zapraszamy serdecznie na koncert dialogowy „Missa Pro Pace”, który odbędzie się w dniu 15.08.2022 r. o godz. 20.00, w naszym kościele. Wydarzenie jest dialogiem muzyki dawnej i współczesnej: XV-wiecznych graduałów cysterskich wykonanych śpiewem chóralnym z muzyką organową i improwizacją muzyczną współczesnych trendów.
5. W sobotę przeżywać będziemy Dzień Fatimski. O godz. 17.00 Różaniec, a następnie Eucharystia w intencjach zbiorowych zapisanych na kartkach, którą poprowadzi x. Andrzej Wiecki.
6. Przeżywamy dzisiaj niedzielę bez gotowania obiadu domowego z racji 25 Jarmarku Cysterskiego. Zapraszamy!
7. Zapowiedzi przedślubne: Maciej Białk i Sylwia Milewczyk oraz Bartłomiej Pliński i Estera Krzemińska.

Ks. Arkadiusz Warszyński