31.07.2022
XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

W lipcu i sierpniu nie będzie Mszy Świętej o godz. 16.00. Niedzielna Eucharystia w czasie urlopowym w Dębkach o godz. 19.00.
3. W tym tygodniu przypadają Dni Eucharystyczne: w czwartek po Mszy Świętej wieczornej wystawienie Najświętszego Sakramentu i spotkanie ze Słowem Bożym w naszym rozważaniu niedzielnej Ewangelii (przynosimy Pismo Święte). Następnie adoracja do godz. 18.15. W piątek odwiedziny chorych przed południem i możliwość spowiedzi świętej od godz. 16.30. W sobotę Różaniec Święty przed Najświętszym Sakramentem po Mszy Świętej o godz. 8.00 jako wynagrodzenie NSM.
4. W ramach XVII Cysterskiego Lata Muzycznego w Żarnowcu, gości dzisiaj u nas pan Juan Paradell Sole. Koncert dzisiaj o godz. 20.30 w kościele. Zapraszamy. Wstęp wolny.
5. Za tydzień niedziela bez gotowania obiadu domowego z racji 25 Jarmarku Cysterskiego (patrz załącznik). Dziękuję parafianom i wszystkim, którzy wpisują się w tegoroczny Jarmark, ofiarując fanty, fundusze i własną pracę (prośba o ciasta i fanty).
6. Bardzo dziękuję Fundatorom nowego krzyża na cmentarzu.
7. Zapowiedzi przedślubne: Martyna Luchowska i Daniel Hinz
9. W miniony wtorek zmarła nasza parafianka ś.p. Anna Gaffke z Lubkowa. Pogrzeb odbył się w piątek o godz. 12.00.

Ks Arkadiusz Warszyński