12.03.2023 R.
III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

1. Dziękuję za wszystkie ofiary na utrzymanie naszej parafii. Do puszek na dzieła pomocy misjonarzom zebraliśmy 1788 zł. Serdeczne Bóg zapłać!
2. W najbliższy poniedziałek zapraszam na spotkanie rodziców młodzieży przygotowującej się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania. Spotkanie w salce na plebanii o godz. 19.00. Od wtorku rozpoczynamy Nowennę do Ducha Świętego przed uroczystością Bierzmowania (23.03. godz. 18.00)
3. Rekolekcje wielkopostne w naszej parafii rozpoczną się 19 marca. W związku z tym, że rekolekcje miały się odbyć tydzień wcześniej, proszę o sprawdzenie godzin i intencji Mszy Świętych w dniach 13-22 marca, gdyż uległy nieznacznym zmianom. Program wywieszony jest na naszej tablicy w krużgankach.
4. Zapraszam na nabożeństwa wielkopostne: w piątki Droga Krzyżowa o godz. 16.30, w niedziele Gorzkie Żale o godz. 15.30. Za udział w nabożeństwach pasyjnych można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
5. Adoracja w ciszy Najświętszego Sakramentu wraz z możliwością spowiedzi świętej w czwartek od godz. 19.00 do 20.00. Serdecznie zapraszam!

Ks. Arkadiusz Warszyński