05.03.2023 R.
II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

1. Dziękuję za wszystkie ofiary na utrzymanie naszej parafii. Dzisiaj zbiórka do puszek na dzieła pomocy misjonarzom. Dziękuję także za zebranie ofiar w Odargowie na sprzątanie kościoła.
2. Dzisiaj Niedziela Bracka. Różaniec w kościele o godz. 15.00
3. W najbliższy poniedziałek zapraszam na spotkanie przygotowujące do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania. Sakrament bierzmowania zostanie udzielony w naszej parafii 23 marca o godz. 18.00.
4. Rekolekcje wielkopostne w naszej parafii rozpoczną się 19 marca. W związku z tym, że rekolekcje miały się odbyć tydzień wcześniej, proszę o sprawdzenie godzin i intencji Mszy Świętych w dniach 13-22 marca, gdyż uległy nieznacznym zmianom.
5. Zapraszam na nabożeństwa wielkopostne: w piątki Droga Krzyżowa o godz. 16.30, w niedziele Gorzkie Żale o godz. 15.30. Za udział w nabożeństwach pasyjnych można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
6.Przypomnienie: Zapraszamy do Jastrzębiej Góry na nauki przedmałżeńskie w naszym dekanacie w dniach 10 i 11 marca: rozpoczęcie w piątek o godz. 17.00-21.00. W sobotę od godz. 9.00 do 16.00. Narzeczeni chcący uczęszczać na nauki proszeni są o pobranie w swojej parafii specjalnej obiegówki.

Ks. Arkadiusz Warszyński