19.03.2023 R.
IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

1. Rozpoczynamy czas rekolekcji. Serdecznie zapraszam na nauki wg podanego planu.
Plan do pobrania tutaj. Z racji rekolekcji biuro parafialne w poniedziałek będzie nieczynne.
2. Msza Święta w intencji mieszkańców Kartoszyna z okazji święta ich Patrona św. Józefa w poniedziałek o godz. 9.00.
3. Uroczystość Bierzmowania w czwartek o godz. 18.00. Taca przeznaczona będzie na duszpasterstwo młodzieży naszej Archidiecezji. W tym dniu wyjątkowo nie będzie naszej czwartkowej, wieczornej adoracji Najświętszego Sakramentu.
4. Zapraszam na nabożeństwa wielkopostne: w piątki Droga Krzyżowa o godz. 16.30, w niedziele Gorzkie Żale o godz. 15.30. Za udział w nabożeństwach pasyjnych można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
5. W sobotę przypada Uroczystość Zwiastowania Pańskiego – Dzień Odpustu. Msze Święte o godz. 9.00 oraz 17.00. Będzie możliwość podjęcia Duchowej Adopcji.
6. Zapowiedzi przedślubne: Paulina Pestilenc z Dębek i Robert Lekner z Wejherowa

Ks. Arkadiusz Warszyński