31.03.2024 R.
NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO

1. Serdeczne podziękowania za czas i poświęcenie, trud w przeżywaniu Wielkiego Postu i przygotowaniu Triduum Paschalnego:
😀 uczestnikom nabożeństwa Drogi Krzyżowej w kościele i brzegiem morza z Dębek do Białogóry
😀 Za modlitwę śpiewu Gorzkich Żalów i kazania pasyjne
😀 Za wspólnie przeżycie rekolekcji wielkopostnych
😀 Uczestnikom czwartkowych Adoracji
😀 Za zrobienie i rozprowadzenie palemek (ofiary 3068 zł)
😀 Za wsparcie Wspólnoty Mniszek Benedyktynek w budowie „Zacisza św. Benedykta” (7480 zł)
😀 Za posprzątanie i przygotowanie kościoła, ciemnicy i Grobu Pańskiego (na kwiaty zebraliśmy 2200 zł)
😀 Ministrantom, lektorom, czytającym i śpiewającym, Panu organiście za czas i poświęcenie
😀 Fundatorom Paschału
😀 Za niesienie chorągwi, feretronów i baldachimu w Procesji Rezurekcyjnej
😀 Pracownikom plebanii i wszystkim pomocnym dłoniom
😀 Wszystkim za obecność i wspólną modlitwę, szczególnie w Wigilię Paschalną
😀 Za wszystkie życzenia i pozdrowienia, wyrazy życzliwości i hojności
2. Jutro w poniedziałek Wielkanocny Msze Święte w porządku niedzielnym. Taca na uczelnie katolickie. Trwamy w Nowennie przed Niedzielą Miłosierdzia. Dziś i jutro Nowenna o godz. 15.45, a w dni powszednie o godz. 7.50.
3. W tym tygodniu Dni Eucharystyczne: w czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy od 19.00-20.00; w piątek możliwość spowiedzi od 16.30, a w sobotę Różaniec wynagradzający NSM po Mszy Świętej o godz. 8.00.
4. Za tydzień Niedziela Miłosierdzia i zbiórka do puszek na Caritas naszej Archidiecezji. Zapraszam na Adorację Najświętszego Sakramentu w ciszy o godz. 14.30, a następnie o 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia oraz Różaniec Bracki.