07.04.2024 R.
NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

1. Bardzo dziękuję za ofiary złożone przez czas Triduum Paschalne. Za tydzień taca gospodarcza.
2. Dzisiaj Niedziela Miłosierdzia i zbiórka do puszek na Caritas naszej Archidiecezji. Zapraszam na Adorację Najświętszego Sakramentu w ciszy o godz. 14.30, a następnie o 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia oraz Różaniec Bracki.
3. Jutro przeniesiona z Wielkiego Tygodnia Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msze Święte o godz. 9.00 i suma odpustowa o godz. 18.00, którą poprowadzi i Słowo wygłosi ks. Daniel Knapiński, proboszcz z Tyłowa. Zachęcam też do podjęcia duchowej adopcji, czyli modlitwy za jedno poczęte dziecko, którego życie jest zagrożone. Z racji uroczystości biuro parafialne będzie nieczynne.
4. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją skorzystania ze spowiedzi świętej od godz. 19.00-20.00.
5. W przyszłą niedzielę spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do I komunii Świętej po Mszy Świętej o godz. 11.00, a przed kościołem wolontariusze będą zbierać ofiary na Hospicjum w Pucku.