26.11.2023 R.
NIEDZIELA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA

1. Dziękuję za wszystkie ofiary na tacę oraz przelewem na konto parafialne.
2. W czwartek Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy z okazją skorzystania z sakramentu pokuty od godz. 19.00-20.00. Serdecznie zapraszam!
3. W tym tygodniu Dni Eucharystyczne: I piątek miesiąca odwiedziny chorych przed południem. Możliwość spowiedzi świętej od godz. 16.30. W I sobotę Różaniec przed Najświętszym Sakramentem po Mszy Świętej o godz. 8.00 jako wynagrodzenie NSM.
4. Za tydzień I Niedziela Adwentu. Już dzisiaj zapraszam na Roraty o godz. 7.15 jako nasze przygotowanie do Świąt Bożego Narodzenia.
5. Ponownie podejmujemy adwentowe dzieło pomocy dla ks. Jana Wójcika w Rohatyniu na Ukrainie. Tegoroczna pomoc trafi do rodzin wielodzietnych, osób starszych, rodzin mających niepełnosprawne dzieci, rodzin w których ktoś zginął na wojnie lub znajduje się w niewoli. Potrzebne są leki: na grypę, przeciwbólowe i przeciwzapalne, żywność: olej, makaron, kasza gryczana i manna, ryż, kawa, płatki owsiane, chemia: proszki do prania, pasta do zębów, szampon, mydło, środki czystości, nowe ubrania: bielizna termoaktywna, skarpety.

Ks. Arkadiusz Warszyński