30.06.2019
XIII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Serdecznie witamy w naszej świątyni Gości, którzy rozpoczęli wypoczynek na terenie naszej parafii. Życzymy pięknego i błogosławionego pobytu.

2. W tym tygodniu przeżywamy Dni Eucharystyczne.
W czwartek po wieczornej mszy św. adoracja Najśw. Sakramentu w ciszy do godz. 20:00.

W piątek okazja do spowiedzi od godz. 17:00.
W lipcu nie będzie odwiedzin chorych z racji Pierwszego Piątku Miesiąca.

3. W najbliższy czwartek rozdawnictwo odzieży w remizie w Żarnowcu w godz. 10:00 – 12:00.

4. Od przyszłej niedzieli do końca sierpnia msza św. wieczorna w niedzielę w Dębkach przy kaplicy polowej o godz. 19:00.
Nie będzie w tym okresie mszy w kościele o godz. 16:00.

5. Pragnę podziękować za ofiary jakie zostały złożone na rzecz odbudowy spalonego dachu
Kościoła Apostołów Piotra i Pawła w Gdańsku w ostatnią niedzielę do puszek.
Zostało zebrane: 1660 zł.

6. Intencje mszalne.

7. Prasa Katolicka: Gość Niedzielny

8. W ostatnią środę pożegnaliśmy w naszej wspólnocie mieszkankę Lubkowa ś.p. Marię Groena (l. 85),
a w najbliższy wtorek o godz. 10:00 odbędzie się pogrzeb ś.p. Urszuli Białk (l. 84) z Sobieńczyc