07.07.2019
XIV NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Serdecznie witamy w naszej świątyni Gości, którzy rozpoczęli wypoczynek na terenie naszej Parafii.
Życzymy pięknego i błogosławionego pobytu.

Przypominamy, że w okresie lipca i sierpnia msza św. w niedzielę wieczorem jest sprawowana o godz. 19.00 przy ołtarzu polowym na Dębkach.
Natomiast w kościele nie ma mszy św. o godz. 16.00.

2. W sobotę Wieczór Fatimski.
O godz. 18.00 Różaniec Fatimski, a po nim Msza św. i Procesja Fatimska.

3. W najbliższy czwartek rozdawnictwo odzieży w remizie w Żarnowcu w godz.: 10.00-12.00.

4. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy cykl XIV Cysterskiego Lata Muzycznego w Żarnowcu.
Koncerty odbywać się będą w każdą niedzielę lipca i sierpnia o godz.20.30 w kościele.
Wstęp jest wolny.

Także w przyszłą niedzielę kolekta przeznaczona jest na cele remontowo-gospodarcze.

5. Nasze tegoroczne Uroczystości Odpustowe ku czci św.Anny odbędą się w sobotę 20 lipca.
Przewodniczyć im będzie bp Wiesław Szlachetka, a program będzie podany za tydzień.

6. Intencje mszalne…

7. Prasa katolicka: Gość Niedzielny.

8. W najbliższy piątek w Wierzchucinie w godz. 10.00-14.00 będzie można oddać krew na rzecz Milenki (l.4),
która zachorowała na białaczkę. Zbiórka będzie przy OSP i dawnym Gimnazjum.
Dawców prosimy o zabranie dokumentu ze zdjęciem.

9. Życzenia

Ks. Krzysztof Stachowski