05.05.2024 R.
VI NIEDZIELA WIELKANOCNA

1. Dziękuję za wszystkie ofiary złożone na utrzymanie naszej parafii. Za tydzień taca gospodarcza, a w tym tygodniu zbiórka na sprzątanie naszej świątyni w Lubkowie.
2. Dzisiaj Niedziela Bracka. Różaniec w kościele o godz. 15.00.
3. Zapraszam na nabożeństwa majowe: w Żarnowcu w dni powszednie o godz. 16.30 przy kapliczce na cmentarzu i w każdą niedzielę o godz. 15.30 w kościele przed Najświętszym Sakramentem;
w Lubkowie i Odargowie przy kapliczkach o godz. 18.00; w Odargowie-Kartoszynie przy kapliczce o godz. 20.00.
4. Od poniedziałku do środy przypadają Dni Modlitw o urodzaje i kraje głodujące tzw. Dni Krzyżowe. Pamiętajmy w modlitwie prosząc o Błogosławieństwo dla każdej ludzkiej pracy.
5. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy z okazją skorzystania ze spowiedzi świętej od godz. 19.00-20.00.
6. W piątek rozpoczynamy modlitwę Nowenny przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
7. Zapowiedzi: Adrianna Rutz z Żarnowca i Tomasz Peta z Rumii.