28.04.2024 R.
V NIEDZIELA WIELKANOCNA

1. Dziękuję za wszystkie ofiary złożone na utrzymanie naszej parafii.
2. Dziękuję również za wspólną modlitwę, czuwanie i wszelką pomoc w przeżyciu peregrynacji relikwii św. Wojciecha.
3. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy z okazją skorzystania ze spowiedzi świętej od godz. 19.00-20.00.
4. W I piątek miesiąca Uroczystość NMP Królowej Polski. O godz. 11.00 Suma z nabożeństwem majowym w intencji Ojczyzny, a następnie przejście na uroczystości patriotyczne do figury MB Królowej Korony Polskiej. O godz. 13.00 festyn rodzinny w naszej szkole w Żarnowcu. Serdecznie zapraszamy! W tym dniu nie obowiązuje Post piątkowy.
5. Różaniec wynagradzający NSM w sobotę po Mszy Świętej o godz. 8.00.
6. Zapraszam na nabożeństwa majowe: w Żarnowcu w dni powszednie o godz. 16.30 przy kapliczce na cmentarzu i w każdą niedzielę o godz. 15.30 w kościele przed Najświętszym Sakramentem; w Lubkowie i Odargowie przy kapliczkach o godz. 18.00; w Odargowie-Kartoszynie przy kapliczce o godz. 20.00.
7. W sobotę 4 maja wspomnienie św. Floriana. Pamiętajmy w modlitwie o naszych Strażakach.
8. Zapowiedzi: Adrianna Rutz z Żarnowca i Tomasz Peta z Rumii.