30.06.2024 R.
XIII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Rozpoczął się czas wakacji, a więc witamy serdecznie gości w naszej Parafii i życzymy miłego pobytu i udanego wypoczynku w pogodzie ducha. Przypomnienie: Msze Święte w Dębkach przy ołtarzu polowym w niedziele lipca i sierpnia o godz. 19.00. Nie ma Mszy Świętej o godz. 16.00 w Żarnowcu.
2. Dziękuję za wszystkie dzisiejsze ofiary złożone na utrzymanie naszej parafii.
3. Przed nami Dni Eucharystyczne: w I czwartek po Mszy Świętej wieczornej modlitwa o powołania; w I piątek miesiąca odwiedziny chorych przed południem i możliwość spowiedzi świętej od godz. 16.30; w I sobotę różaniec wynagradzający NSM po Mszy Świętej o godz. 8.00.
4. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją skorzystania z Sakramentu Pokuty od godz. 19.00-20.00.
5. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy XIX Cysterskie Lato Muzyczne w Żarnowcu. Koncerty odbywać się będą w niedziele lipca i sierpnia o godz. 20.30 w kościele. Ponadto odpust ku czci św. Anny z pielgrzymką pieszo-łodziową, będziemy obchodzili w niedzielę 28 lipca, parafialny Jarmark Cysterski 4 sierpnia. Zapraszam serdecznie, zawsze licznych i życzliwych sponsorów do wsparcia szczególnie Jarmarku, jako naszego głównego, letniego i tak popularnego wydarzenia.
6. Siostry Benedyktynki z Żarnowca zapraszają na weekendowe rekolekcje w klasztorze. Szczegóły i informacje o terminach podane są na tablicach ogłoszeń i internetowej stronie Sióstr.
7. Zapowiedzi: Jakub Macholl z Żarnowca i Anna Wittbrodt z Ostrowa.