29.09.2024 R.
XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dziękuję za wszystkie ofiary złożone na utrzymanie naszej parafii oraz za te wpłacane na konto parafialne. Dzisiaj też zbiórka do puszek na pomoc dla powodzian.
2. Spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania w poniedziałek o godz. 19.00 w salce parafialnej.
3. Zapraszam na nabożeństwa różańcowe: dla dzieci we wtorki i czwartki o godz. 15.30, dla dorosłych w dni powszednie o godz. 17.30 (po wieczornej Mszy Świętej).
4. Przed nami Dni Eucharystyczne: w I czwartek miesiąca modlitwa o powołania; w I piątek odwiedziny chorych przed południem oraz możliwość spowiedzi świętej od godz. 16.30; w I sobotę Różaniec przed Najświętszym Sakramentem po Mszy Świętej o godz. 8.00 jako wynagrodzenie NSM.
5. W czwartek Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy z okazją skorzystania z Sakramentu Pokuty od godz. 19.00-20.00.
6. Organizujemy autokarowy wyjazd na Kaszuby w 19 października w sobotę. Zwiedzanie z przewodnikiem ponorbertańskiego kościoła i muzeum w Żukowie, Muzeum Kaszubskiego w Kartuzach oraz pokartuskiego kościoła w Kartuzach i kościoła w Pomieczynie. Wyjazd o godz. 9.00, powrót ok. godz. 19.00. Szczegółowe informacje i zapisy za tydzień.

Ks. Arkadiusz Warszyński