25.02.2024 R.
II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

1. Dziękuje bardzo za każdą ofiarę na utrzymanie naszej parafii. Dzisiaj zbiórka do puszek na pomoc misjonarzom.
2. Z racji rekolekcji biuro parafialne będzie nieczynne.
3. Rozpoczynamy dzisiaj czas rekolekcji wielkopostnych. Postarajmy się o czas i pragnienie odnowienia swojej przyjaźni z Chrystusem. Rekolekcje prowadzi dla nas ks. Tomasz Syldatk z Białogóry. Program na tablicach i stronie internetowej (program do pobrania: kliknij tutaj).
4. W czwartek Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy z okazją skorzystania z Sakramentu Pokuty i Pojednania od godz. 19.00 – 20.00. Serdecznie zapraszam!
5. Przed nami Dni Eucharystyczne: w I piątek odwiedziny chorych przed południem. Możliwość spowiedzi od 16.30; w I sobotę Różaniec po Mszy Świętej o godz. 8.00 jako wynagrodzenie NSM.
6. Gorąco zapraszam na nabożeństwa wielkopostne: w piątki Droga Krzyżowa o godz. 16.30, a w niedzielę Gorzkie Żale o godz. 15.30. Za udział w nabożeństwach pasyjnych można zyskać łaskę odpustu zupełnego.