23.06.2024 R.
XII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Rozpoczął się czas wakacji, a więc witamy serdecznie gości w naszej Parafii i życzymy miłego pobytu i udanego wypoczynku w pogodzie ducha. Przypomnienie: Msze Święte w Dębkach przy ołtarzu polowym w niedziele lipca i sierpnia o godz. 19.00.
2. Dziękuję za wszystkie dzisiejsze ofiary złożone na utrzymanie Gdańskiego Seminarium Duchownego.
3. Dzisiaj świętujemy Dzień Ojca. Pamiętajmy w modlitwie o naszych Ojcach żujących i zmarłych.
4. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją skorzystania z Sakramentu Pokuty od godz. 19.00-20.00.
5. Nabożeństwa czerwcowe wraz z wieczorną Eucharystią.
6. W sobotę, 29 czerwca, przypada Uroczystość Św. Ap. Piotra i Pawła. Taca przeznaczona będzie na potrzeby Stolicy Apostolskiej.
7. OSP w Żarnowcu serdecznie zaprasza wszystkie osoby w wieku od 10 do 16 roku życia do Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej. Spotkanie w remizie w Żarnowcu w sobotę 29 czerwca o godz. 15.00.
8. Zapowiedzi: Łukasz Ogan z Nowego n. Wisłą i Małgorzata Mudlaff z Odargowa oraz Jakub Macholl z Żarnowca i Anna Wittbrodt z Ostrowa.