22.09.2024 R.
XXV NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dziękuję za wszystkie ofiary złożone na utrzymanie naszej parafii oraz za te wpłacane na konto parafialne.
2. Dzisiaj w krużganku południowym odbywa się wystawa ikon z Pleneru pisania Ikon w Odargowie.
Artyści z Polski i Ukrainy podjęli temat Zwiastowania. Zapraszamy do wyjścia przez krużganki.
3. Spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania w poniedziałek o godz. 19.00
w salce parafialnej.
4. W czwartek Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy z okazją skorzystania z Sakramentu Pokuty od godz. 19.00-20.00.
5. Msza Święta w intencji mieszkańców Odargowa z okazji święta ich Patrona św. Michała Archanioła w sobotę o godz. 19.00 w świetlicy wiejskiej.
6. W przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o godz. 11.00 spotkanie organizacyjne dla rodziców dzieci klas III przygotowujących się do I Komunii Świętej.

Ks. Arkadiusz Warszyński