14.07.2024 R.
XV NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Trwa radosny czas wakacji, a więc witamy serdecznie gości w naszej Parafii i życzymy miłego pobytu i udanego wypoczynku. Msze Święte w Dębkach przy ołtarzu polowym w niedziele lipca i sierpnia o godz. 19.00. Nie ma Mszy Świętej o godz. 16.00 w Żarnowcu.
2. Dziękuję za wszystkie dzisiejsze ofiary złożone na tacę gospodarczą.
3. Za nami kolejny Dzień Fatimski. Dziękuję bardzo za obecność i modlitwę, wystrój kościoła i procesję z figurą Matki Bożej Fatimskiej.
4. Zapraszam na XIX Cysterskie Lato Muzyczne w Żarnowcu. Dzisiejszy koncert organowy zagra Pan Andrea Coen z Włoch. Koncerty odbywać się będą w niedziele lipca i sierpnia o godz. 20.30 w kościele.
5. Zapraszam serdecznie, zawsze licznych i życzliwych sponsorów do wsparcia Jarmarku. Fanty i nagrody można składać u Pani Marii Abraham z Lubkowa (Mała Loteria) i na plebanii (Duża Loteria).
6. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją skorzystania z Sakramentu Pokuty od godz. 19.00-20.00.
7. Za tydzień w niedzielę odbędzie się kiermasz charytatywny obrazów, ceramiki i innych przedmiotów rękodzieła artystycznego prowadzony przez wolontariuszy Stowarzyszenie Pomoc Kościołowi w Potrzebie. Dochód przeznaczony jest na budowę studni w Południowym Sudanie. Budowanie studni było też współfinansowane przez uczestników Jarmarku Cysterskiego w ubiegłych latach.
8. Zapowiedzi: Mateusz Gaffke z Brzyna i Zuzanna Pestilenc z Lubkowa, Kacper Marzejon ze Strzelna i Patrycja Kur z Lubkowa oraz Jarosław Lieske z Lubkowa i Agata Piperska z Wierzchucina.