04.08.2024 R.
XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Jeszcze raz chciałem podziękować za zorganizowanie i wszelką pomoc przy odpuście św. Anny i za miłe spotkanie, mimo niesprzyjającej aury, przy kawie i cieście.
2. Trwa radosny czas wakacji, a więc witamy serdecznie gości w naszej Parafii i życzymy miłego pobytu i udanego wypoczynku, powracającym do domów radości przeżytych u nas wakacyjnych dni. Msze Święte w Dębkach przy ołtarzu polowym w niedziele lipca i sierpnia o godz. 19.00. Nie ma Mszy Świętej o godz. 16.00 w Żarnowcu.
3. Dziękuję za wszystkie dzisiejsze ofiary złożone na utrzymanie naszej parafii. Za tydzień taca gospodarcza.
4. Dzisiaj niedziela bez gotowania obiadu domowego z racji 27 Jarmarku Cysterskiego. W programie muzyka, licytacje, loterie, występy zespołów artystycznych, wyborna kuchnia i słodkości. Wszystkim życzę szczęścia i radości w loteriach i dobrej zabawy. Zapraszamy do wspólnego przeżywania naszego Jarmarku. Rozpoczęcie po sumie parafialnej uroczystym przemarszem na boisko sportowe.
5. Zapraszam na XIX Cysterskie Lato Muzyczne w Żarnowcu. Koncertować będzie p. Andrzej Chorosiński (organy) i Michał Chorosiński (recytacje). Koncerty odbywają się w niedziele sierpnia o godz. 20.30 w kościele.
6. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją skorzystania z Sakramentu Pokuty od godz. 19.00-20.00.
7. W piątek odwiedziny chorych przed południem.