19.06.2022
XII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dziękuję ofiary na tacę i przekazywane na konto parafialne.
2. Serdecznie dziękuję za przygotowanie procesji Bożego Ciała: budowniczym ołtarzy, ministrantom, panu organiście, niosącym przyozdobione chorągwie, feretrony oraz baldachim, dzieciom pierwszokomunijnym i sypiącym kwiatki oraz ich opiekunom, strażakom i policji.
3. Przez Oktawę Bożego Ciała po wieczornej Mszy Świętej adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 18.00. z Nabożeństwem Czerwcowym i Aktem Zawierzenia w intencji poszczególnych osób naszej parafii: niedziela za naszych zmarłych (godz. 15.30); poniedziałek za rodziców, którzy utracili swoje dzieci; wtorek za kapłanów; środa za tych, co odwrócili się od Jezusa i Kościoła; czwartek za nasze rodziny w Dzień Ojca. Na zakończenie Oktawy poświęcenie wianków.
4. W piątek przypada Uroczystość NSPJ. Po Mszy Świętej o godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 18.00 zakończona Nabożeństwem Czerwcowym.
5. Również w piątek zakończenie Roku Szkolnego i Katechetycznego. Zapraszam uczniów SP w Żarnowcu na podziękowanie i zawierzenie wakacji podczas Eucharystii o godz. 8.00.
6. Za tydzień w niedzielę będziemy gościć ojca duchownego GSD, x. Wojciecha Langowskiego, a taca przeznaczona będzie na utrzymanie Seminarium.