18.04.2021
III NIEDZIELA WIELKANOCNA

1. Serdeczne podziękowania dla wszystkich, którzy złożyli ofiary na tacę gospodarczą, również przelewami na konto.
2. Do puszek na Caritas Archidiecezji zebraliśmy 278 zł.
3. Dziękuję mieszkańcom Odargowa – Kartoszyna za ofiary zebrane na utrzymanie czystości w naszej świątyni.
4. Ponadto wdzięczność swoją kieruje do osób zaangażowanych przy rozbiórce grobu i ciemnicy oraz za usunięcie drobnych usterek.
5. Od dzisiejszej niedzieli do 2 maja rozpoczyna się akcja charytatywna Pola Nadziei na Pomorzu, która ma na celu wsparcie siedmiu ośrodków hospicyjnych na Pomorzu. W niedziele 25 kwietnia br. będzie możliwość wsparcia akcji poprzez ofiary składane do puszek w naszym kościele.
6. Zapowiedzi przedślubne: Przemysław Szuta z Gościcina i Michalina Reszka z Lubkowa.
7. Prasa katolicka.
8. Intencje…
9. W tym tygodniu zmarł nasz parafianin Paweł Bizewski z Lubkowa. Pogrzeb odbył się w środę na naszym cmentarzu.