OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 02.07.2017
XIII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Serdecznie witam w naszej świątyni Gości, którzy rozpoczęli wypoczynek na terenie naszej parafii.
Życzę pięknego i błogosławionego pobytu.

Przypominam, że w okresie lipca i sierpnia msza św. w niedzielę wieczorem jest sprawowana o godz. 1900
przy ołtarzu polowym na Dębkach. Natomiast w kościele nie ma mszy św. o godz. 1600.
Dzisiaj o godz. 1700 w kościele koncert poezji śpiewanej w wykonaniu zespołu „U Studni”.

2. We wtorek zapraszam na godz.1930 wszystkich zaangażowanych w organizację tegorocznego
Jarmarku Cysterskiego.

3. W tym tygodniu przeżywamy Dni Eucharystyczne.

W czwartek po wieczornej mszy św. adoracja Najśw. Sakramentu w ciszy do godz. 2000.

W piątek okazja do spowiedzi od godz. 1700.
Chorych odwiedzę z Komunią św. dopiero w sierpniu.

4. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy XII cykl Cysterskiego Lata Muzycznego w Żarnowcu.
Koncerty odbywać się będą w każdą niedzielę lipca i sierpnia o godz. 2030 w kościele.
Wstęp jest wolny.

Także w przyszłą niedzielę kolekta przeznaczona jest na cele remontowo-gospodarcze.

5. Intencje mszalne…

6. Prasa katolicka: Gość Niedzielny.

7. Życzenia

Ks. Krzysztof Stachowski