08.09.2024 R.
XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dziękuję za wszystkie ofiary złożone na utrzymanie naszej parafii oraz za te wpłacane na konto parafialne.
Dzisiaj taca gospodarcza.
2. Składam wyrazy wdzięczności i uznania pielgrzymom do Swarzewa i wszystkim, którzy dbali o właściwe zaplecze
i sprawy porządkowe oraz nasze bezpieczeństwo.
3. Z racji Święta Narodzenia NMP – Matki Bożej Siewnej, jutro po Mszach Świętych błogosławieństwo ziarna siewnego
i nasion.
4. Spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania w poniedziałek o godz. 19.00
salce na plebanii.
5. W czwartek Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy z okazją skorzystania z Sakramentu Pokuty od godz. 19.00-20.00.
6. W piątek zapraszam na Dzień Fatimski: o godz. 17.00 Różaniec i Sakrament Pokuty. Następnie Eucharystia w intencjach zapisanych na karteczkach, które można wrzucić do skrzyneczki w kruchcie kościoła przed Mszą Świętą.
7. W sobotę 14 września jednodniową wycieczkę do Katedry Oliwskiej oraz na stare miasto w Gdańsku wraz z Europejskim Centrum Solidarności. Koszt 150 zł. Płacimy bezpośrednio w autobusie. Jest jeszcze 5 wolnych miejsc.
8. Od piątku rozpoczęły się prace remontowo-konserwatorskie wieży kościelnej.
10. Zmarł nasz parafianin ś.p. Józef Bujak. Pogrzeb odbył się w czwartek na naszym cmentarzu.

Ks. Arkadiusz Warszyński