25.08.2024 R.
XXI NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Kończy się czas wakacji. Pozdrawiamy wszystkich, którzy wypoczywali na terenie naszej parafii. Pozostającym życzymy udanego wypoczynku, a powracającym do domu radosnych wspomnień przeżytych u nas wakacyjnych dni.
Dzisiaj ostatnia wakacyjna Msza Święta w Dębkach przy ołtarzu polowym o godz. 19.00. Od niedzieli 1 września wracamy do Mszy Świętej o godz. 16.00 w Żarnowcu.
2. Dziękuję za wszystkie ofiary złożone na utrzymanie naszej parafii.
3. Dzisiaj Dożynki Gminne w Sobieńczycach. Msza Święta dziękczynna za zebrane plony przy ołtarzu polowym o godz. 12.00 na boisku wiejskim.
4. W czwartek Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy z okazją skorzystania z Sakramentu Pokuty od godz. 19.00-20.00.
5. W sobotę 14 września planujemy jednodniową wycieczkę do Katedry Oliwskiej oraz na stare miasto w Gdańsku wraz z Europejskim Centrum Solidarności. Koszt 150 zł przy 50 osobach. Zapisy w zakrystii. Są jeszcze 2 wolne miejsca na wyjazd na Maltę w terminie 8-15 listopada. Serdecznie zapraszam
6. Piesza pielgrzymka do Swarzewa w sobotę 7 września. Wyjście o godz. 9.00.