18.08.2024 R.
XX NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Przed nami końcówka wakacji, ale wciąż witamy serdecznie gości w naszej Parafii i życzymy miłego pobytu i udanego wypoczynku, powracającym do domów bezpiecznej podróży.
W przyszłą niedzielę ostatnia wakacyjna Msza Święta w Dębkach przy ołtarzu polowym o godz. 19.00. Od niedzieli 1 września wracamy do Mszy Świętej o godz. 16.00 w Żarnowcu.
2. Dziękuję za wszystkie ofiary złożone na utrzymanie naszej parafii.
3. Zapraszam na XIX Cysterskie Lato Muzyczne w Żarnowcu. Dzisiejszy koncert, ostatni tej edycji, zagra p. Jakub Garbacz (organy) oraz Joanna Woszczyk-Garbacz (flet). Koncert o godz. 20.30 w kościele.
4. Za nami kolejny Wieczór Fatimski. Dziękuję za obecność i modlitwę, a także za przystrojenie kościoła i poniesienie
w procesji ukwieconej figury Matki Bożej.
5. Jutro w poniedziałek biuro parafialne będzie nieczynne.
6. W czwartek Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy z okazją skorzystania z Sakramentu Pokuty od godz. 19.00-20.00.
7. W sobotę 14 września planujemy jednodniową wycieczkę do Katedry Oliwskiej oraz na stare miasto w Gdańsku
wraz z Europejskim Centrum Solidarności. Koszt 150 zł przy 50 osobach. Zapisy w zakrystii. Jest jeszcze 6 wolnych miejsc na wyjazd na Maltę w terminie 8-15 listopada. Serdecznie zapraszam.
8. Zapowiedzi: Bartłomiej Maciszka Odargowa i Agnieszka Nows z Gdyni; Dominik Wilczyński z Koszalina i Monika Białk
z Odargowa