28.07.2024 R.
XVII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dziękuję serdecznie wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji i obchodów dzisiejszego Odpustu.
2. Trwa radosny czas wakacji, a więc witamy serdecznie gości w naszej Parafii i życzymy miłego pobytu i udanego wypoczynku, powracającym do domów radości przeżytych u nas wakacyjnych dni. Msze Święte w Dębkach przy ołtarzu polowym w niedziele lipca i sierpnia o godz. 19.00. Nie ma Mszy Świętej o godz. 16.00 w Żarnowcu.
3. Dziękuję za wszystkie dzisiejsze ofiary złożone na utrzymanie naszej parafii.
4. W tym tygodniu przypadają Dni Eucharystyczne: w I czwartek po wieczornej Mszy Świętej modlitwa o powołania; w I piątek możliwość spowiedzi od 16.30, a odwiedziny chorych wyjątkowo będą w piątek za tydzień; w I sobotę Różaniec Święty przed Najświętszym Sakramentem po Mszy Świętej o godz. 8.00 jako wynagrodzenie NSM.
5. Zapraszam na XIX Cysterskie Lato Muzyczne w Żarnowcu. Koncertować będzie p. Martin Gregorius (organy) i Carine Tinney (sopran). Koncerty odbywają się w niedziele lipca i sierpnia o godz. 20.30 w kościele.
6. Za tydzień niedziela bez gotowania obiadu domowego z racji 27 Jarmarku Cysterskiego. Zapraszam serdecznie, zawsze licznych i życzliwych sponsorów do wsparcia Jarmarku. Fanty i nagrody można składać u Pani Marii Abraham z Lubkowa (Mała Loteria) i na plebanii (Duża Loteria). Dziękuję również za wsparcie finansowe co stanowi równie wielką pomoc.
7. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją skorzystania z Sakramentu Pokuty od godz. 19.00-20.00.