16.06.2024 R.
XI NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dziękuję za każdą ofiarę na utrzymanie naszej parafii, a szczególnie za ostatnią tacę gospodarczą.
2. Z wielką przyjemnością chcę przedstawić nowych nadzwyczajnych szafarzy Eucharystii w naszej parafii: Mariusz Nowak z Sobieńczyc oraz Wojciech Znajewski z Żarnowca. Po odpowiednim przygotowaniu zostali ustanowieni przez naszego ks. Arcybiskupa w sobotę 8 czerwca. Życzymy owocnej służby w pomocy w rozdawaniu Komunii Świętej oraz niesieniu
Jej chorym.
3. Słowa podziękowań kieruję do wszystkich uczestników Dnia Fatimskiego: modlitewną obecność, za przygotowanie kościoła i figury Matki Bożej oraz poniesienie jej w naszej procesji.
4. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją skorzystania z Sakramentu Pokuty od godz. 19.00-20.00.
5. W piątek zakończenie Roku Szkolnego i Katechetycznego. Zapraszam całą społeczność SP w Żarnowcu na Eucharystię
o godz. 8.30, aby podziękować za czas nauki i zawierzyć Panu Bogu wakacyjny odpoczynek.
6. Nabożeństwa czerwcowe wraz z wieczorną Eucharystią.
7. OSP w Żarnowcu serdecznie zaprasza wszystkie osoby w wieku od 10 do 16 roku życia do Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej. Spotkanie w remizie w Żarnowcu w sobotę 29 czerwca o godz. 15.00.
8. Zapowiedzi: Łukasz Ogan z Nowego n. Wisłą i Małgorzata Mudlaff z Odargowa.
10. W piątek na naszym cmentarzu została pochowana ś.p. Beata Ceynowa (l.46) z Karwii. Polecajmy ją Bożemu Miłosierdziu.