09.06.2024 R.
X NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dziękuję za każdą ofiarę na utrzymanie naszej parafii.
2. Słowa podziękowań kieruję do wszystkich uczestników nabożeństw majowych przy kapliczkach oraz adoracji w ramach oktawy Bożego Ciała.
3. W czwartek zapraszam na Dzień Fatimski: o godz. 17.00 Różaniec Fatimski i możliwość spowiedzi, Eucharystia w intencjach zbiorowych do Matki Bożej i procesja z figurą Matki Bożej Fatimskiej. Nie będzie w tym dniu czwartkowej adoracji.
4. Zapraszam chłopców chętnych do posługi ministranta na spotkanie w piątek o godz. 16.00.
5. Zapraszam kandydatów do Bierzmowania w 2025 roku (obecnie uczniowie klas VIII i I średnich) na spotkanie w poniedziałek na godz. 19.00 w kościele.
6. W imieniu rodziców Barbary i Grzegorza Patok, dziękuję ofiarodawcom, dzięki którym zebraliśmy 2816 zł. na leczenie ich syna Michała.
7. 16 czerwca o godz. 15.00 odbędzie się w Gdańsku 12 Marsz dla Życia i Rodziny. Szczegóły na plakatach i rozłożonych ulotkach.
9. W minionym tygodniu zmarła nasza parafianka Gabriela Winiarska (l.72) z Nadola. Pogrzeb odbył się w sobotę na naszym cmentarzu.