19.05.2024 R.
NIEDZIELA ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO

1. Dziękuję za każdą złożoną ofiarę na tacę i przelewem na nasze konto parafialne, a także mieszkańcom Lubkowa
za zebranie ofiar na sprzątanie naszej świątyni.
2. Zapraszam na nabożeństwa majowe: w Żarnowcu w dni powszednie o godz. 16.30 przy kapliczce na cmentarzu i w każdą niedzielę o godz. 15.30 w kościele przed Najświętszym Sakramentem; w Lubkowie i Odargowie przy kapliczkach o godz. 18.00; w Odargowie-Kartoszynie przy kapliczce o godz. 20.00.
3. Za nami pierwszy w tym roku Dzień Fatimski. Dziękuję za przygotowanie kościoła i figury Matki Bożej.
4. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy z okazją skorzystania ze spowiedzi świętej od godz. 19.00-20.00.
5. Za tydzień Niedziela Trójcy Przenajświętszej i Uroczystość I Komunii Świętej o godz. 11.00. W sobotę odnowienie Przyrzeczeń Chrzcielnych i Sakrament Pokuty o godz. 10.00. Próby rozpoczynamy od środy o godz. 18.00.
Rocznica I Komunii w niedzielę 2 czerwca o godz. 11.00.
6. W dniach 9-16 listopada udajemy się na parafialny wyjazd na Maltę. Jest jeszcze 8 miejsc wolnych.
Zainteresowanych proszę o podejście do zakrystii po Mszy Świętej.