12.05.2024 R.
NIEDZIELA WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO

1. Dzisiaj druga niedziela miesiąca i taca gospodarcza. Dziękuję za każdą złożoną ofiarę na tacę i przelewem na nasze konto parafialne.
2. Zapraszam na nabożeństwa majowe: w Żarnowcu w dni powszednie o godz. 16.30 przy kapliczce na cmentarzu i w każdą niedzielę o godz. 15.30 w kościele przed Najświętszym Sakramentem; w Lubkowie i Odargowie przy kapliczkach o godz. 18.00; w Odargowie-Kartoszynie przy kapliczce o godz. 20.00.
3. W poniedziałek pierwszy w tym roku Dzień Fatimski: o godz. 17.00 Różaniec Fatimski wraz z nabożeństwem majowym,
a następnie Msza Święta w intencjach zbiorowych. Karteczki z zapisanymi intencjami wrzucamy przed Eucharystią
do skrzyneczki w kruchcie kościoła. Biuro parafialne w tym dniu będzie nieczynne.
4. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy z okazją skorzystania ze spowiedzi świętej od godz. 19.00-20.00.
5. Trwamy w modlitwie Nowenny przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego, która przypada w następną niedzielę. Kończy się też czas spowiedzi i Komunii Św. wielkanocnej. Czuwanie przed Najświętszym Sakramentem w ciszy, poprzedzające Uroczystość, w sobotę 18 maja po wieczornej Mszy Świętej wg porządku:
18.00-19.00 Sobieńczyce, Porąb i Dębki;
19.00-20.00 Żarnowiec, Lubkowo i Odargowo.
6. Zapowiedzi: Sebastian Lalowski z Żarnowca i Alicja Ceynowa z Karlikowa