19.01.2020
II NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dzisiaj pod chórem po mszach św. możliwość złożenia opłaty na ogrzewanie kościoła.

2. W tym tygodniu kończymy kolędę w naszej parafii.

Poniedziałek 20.01. Żarnowiec (ul. Na Stoku)
Wtorek 21.01. Żarnowiec ( dom 8-rodzinny) i Dmuchowo
Środa 22.01. Żarnowiec (Osiedle Na Stoku)

Rozpoczęcie kolędowania o godz. 14.30.

3. We wtorek i środę przypada Dzień Babci i Dziadka. Pamiętajmy o nich w naszej modlitwie.

4. W przyszłą niedzielę o godz. 14.30 w domu parafialnym spotkanie opłatkowe Żywego Różańca i wspólne kolędowanie.

5. Trwają ferie zimowe. W drugim tygodniu ferii zapraszam dzieci i młodzież na zimowisko.
W poniedziałek, środę i piątek wyjazd na basen do Gniewina.
Autobus wyjeżdża o godz. 10.15 z parkingu kościelnego, powrót przed godz. 13.00.
W czwartek jedziemy na kręgielnię do Gniewina. Wyjazd autokaru o godz. 10.00.
Dojazd: Sobieńczyce czekają na wiadukcie na strefie, Lubkowo na przystanku.
Odargowo zbiera się na przystanku we wiosce o godz. 10.00.
Natomiast we wtorek spotykamy się w domu parafialnym w Żarnowcu. Przy dobrej pogodzie
udamy się do lasu na grę sprawnościową, przy słabej pogodzie pozostaniemy w domu
parafialnym. Oczywiście przewidziano też nagrody w zabawie i słodki poczęstunek.

6. Prasa katolicka: Gość Niedzielny.

7. Intencje mszalne…

8. Życzenia