PARAFIALNY ZESPÓŁ CARITAS

We wtorek 11 lutego obchodziliśmy w kościele kolejny już Światowy Dzień Chorych. Z tej racji w tym dniu na mszy św. zgromadzili się chorzy i osoby starsze wiekiem a także grupa mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Lubkowie. Podczas mszy św. został udzielony sakrament chorych, a po Eucharystii spotkaliśmy się jeszcze w domu parafialnym przy kawie i ciastku. To spotkanie zostało przygotowane przez Parafialny Zespół Caritas.

Dziękuję wszystkim za wspólna modlitwę, a także za spotkanie przy wspólnym stole. Dziękuję też Parafialnemu Zespołowi Caritas za piękne przygotowanie spotkania.

Ks. Krzysztof

12 października 2016 roku jak co roku w naszej parafii przeżywaliśmy Dzień Seniora przygotowany przez Parafialny Zespół Caritas.

O godz. 9.00 w kościele sprawowana była msza św. z udziałem Seniorów z naszej parafii oraz z grupą mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Lubkowie, następnie wszyscy przeszli do Domu parafialnego, gdzie odbyło się jeszcze spotkanie
przy kawie i ciastku. Była okazja do wspólnego śpiewu, wzajemnych rozmów i bycia po prostu razem ze sobą.

Panie z Parafialnego Zespołu Caritas przygotowały poczęstunek i czuwały, aby każdy z Seniorów czuł się na spotkaniu
jak najlepiej.